5 מליון ישראלים חיים על bit.
חדש!
ביט לעסקים ללא הגבלת סכום
אייקון שאלות תשובות
אייקון שאלות תשובות

שאלות ותשובות

ארבע פעמים ביום מתבצע שידור אוטומטי במערכת הסליקה שלכם. לבצע שידור ידני זה לא דבר הכרחי, אך אפשרי.

חברות האשראי מזכות את בית העסק על פי תאריכים שנקבעו מראש. מומלץ לבדוק בחברות האשראי מהם תאריכי הזיכוי.

חלק מתוכנת ה – EasyCard הוא הדוחות שנקרא אצלנו Easycard Report. שם תמצאו את דו"ח התנועות שמפרט את כל העסקאות שביצענו, איזה סכום, כמה תשלומים והאם הן מאושרות.
במערכת הסליקה האינטרנטית זה נקרא פשוט דו"ח תנועות.

בחלון החיוב הרגיל של EasyCard מצד ימין למעלה יש שני חצים כחולים מנוגדים, כשלוחצים עליהם יש אפשרות לבחירת סוג העסקה. ברירת המחדל היא עסקת חיוב, יש אפשרות לשנות לעסקת זכות וללחוץ על אישור. כתוב את הפרטים ואת הסכום אותו תרצה לזכות ואישור.

ביטול עסקה מתבצעת רק על עסקה אחרונה אם לא היה שידור מאז אותה עסקה! בחלון החיוב הרגיל של EasyCard מצד ימין למעלה יש שני חצים כחולים מנוגדים, כשלוחצים עליהם יש אפשרות לבחירת סוג העסקה. ברירת המחדל היא עסקת חיוב, יש אפשרות לשנות לעסקת ביטול וללחוץ על אישור. כתוב את הפרטים ואת הסכום אותו תרצה לזכות ואישור. במערכת האינטרנטית לא ניתן לבטל עסקאות.

בחלון החיוב הרגיל של EasyCard יש סמל של מדפסת מעל פרטי החיוב. שם יש את כל העתקי השוברים של העסקאות שביצעת, אפשרות חיפוש לפי תאריכים.

בסוף כל יום עדיף לעשות שידור באמצעות לחיצה כפולה על הטלפון האדום. אם לא התבצע שידור במהלך הימים האחרונים או שהיו עסקאות מרובות מאז השידור האחרון, ההודעה תופיע. כדי להסיר את ההודעה צריך לבצע שידור.
*השידור שמתבצע יהיה ארוך מהרגיל.

אחת לשנה צריך לחדש את תוקף התוכנה. זאת נעשה באמצעות נציגי התמיכה של EasyCard.

עסקת חתימה זו עסקה שבה סולקים את הכרטיס בקורא כרטיסים ובעסקה טלפונית מקלידים את מספר הכרטיס, זוהי עסקה במסמך חסר ולכן חברות האשראי גובות עמלה יותר גבוהה עליה.

חלק מתוכנת ה- EasyCard הוא הדוחות שנקרא אצלנו EasyCard Report. שם תמצאו את דו"ח התקבולים שמפרט על התאריכים שאנו נזדכה על העסקאות שביצענו (ראו שאלה 2). ולפי התאריכים האלה אפשר למצוא את סכום כל הזיכויים של החודש. לדוגמא: אם נרצה לחפש את הזיכויים על חודש כל אוקטובר נציב בתאריכים 30.11-1.11 והצג.

כן! כל מה שצריך לעשות הוא להירשם אצלנו, להוריד את האפליקציה ולהתחיל לסלוק.

פרגנו לנו בביקורת בגוגל או בפייסבוק
וקבלו עד חודשיים חינם
בדמי הסליקה!